نوشابه بخرید ولی نخورید

کولا یا همان نوشابه سیاه خودمان که با وجود هشدارهای زیاد سازمان های بهداشت غذایی مصرف آن در جهان و به خصوص در ایران بسیار
رایج شده است در خارج از بدن انسان کاربردهای زیادی دارد که بهتر است با آن ها آشنا شوید و از این پس نوشابه بخرید ولی آن را نخورید . این هم از کاربردهای جالب و کارآمد نوشابه:

 

1)کولا دوست خوبی برای ماشین شماست! تکه ای فویل آلومینیومی را مچاله کرده و در نوشابه سیاه فرو کنید ، بعد فویل را بر روی زنگ زدگی ماشین بمالید تا از بین برود ، یا برای یخ زدایی شیشه جلوی ماشین از آن استفاده کنید(وقتی شیشه یخ زده است باریختن نوشابه سیاه روی آن یخ شیشه از بین میرود) . هم چنین می توانید به وسیله نوشابه لک روغن ماشین را از روی موزائیک پاک کنید .

     
2) برای این که چمن های سرسبزتری داشته باشید ماهی یک بار روی آن نوشابه بریزید .

   
3) برای پاک کردن درز بین کاشی ها از نوشابه کمک بگیرید .

  
4) اگر از آخرین آشپزیتان یک تابه سوخته به یادگار مانده است ، در آن نوشابه بریزید و بگذارید تا بجوشد و تکه های سوخته را جدا کند .

    
5) از همین روش می توان برای از بین بردن رسوب کتری و سماور هم استفاده کرد .

  
6)  سه لیتر نوشابه برای از بین بردن رسوب و زنگار یک استخر با اندازه معمولی کافی است . نوشابه را در آب بریزید و پس از یک روز استخر تمیزتان آماده استفاده است .

 7) نوشابه به راحتی لکه ماژیک را از روی فرش و دیوار پاک می کند ، بعد از لکه بری با نوشابه محل را با آب و صابون بشوئید و خلاص .

8)یکی از اتفاقات بد چسبیدن آدامس به لباس و بدتر از آن چسبیدنش به موی سر است اما نوشابه سیاه به راحتی آن را جدا می کند .

  
9) یکی دیگر از کارهایی که می توانید با نوشابه بکنید حالت دادن به موهای فر و مجعدتان است . اول موهایتان را با نوشابه خیس کنید و بعد از 5 دقیقه آن را با آب بشوئید .

حالا حدس بزنید نوشابه با بدن چه می کند

/ 2 نظر / 21 بازدید
مسلمان

سلام . وبلاگ خوبی دارید . یه سری به وبلاگ ما http://man-mosalmanam.persianblog.ir بزنید . اگر دوست داشتید ما را با عنوان (پاسخ به سوالات شرعی - من مسلمانم ) لینک کنید . ما هم شما را لینک خواهیم کرد . منتظر شما هستیم . ما پاسخگوی سوالات و شبهات دینی شما و منتظر نظرات و نقدهای دینی شما بدون هیچ محدودیتی هستیم . همچنان منتظر شما هستیم . طلاب مسلمان

Foad

Aali bood